Sportowe przedmieście

PATRYK

RYCHWALSKI

TRENER PERSONALNY

O MNIE

Trener personalny oraz trener boksu. Aktywność fizyczna towarzyszy mu od najmłodszych lat. W treningu najważniejsze jest dla niego systematyczna praca według określonego planu, dlatego dba aby treningi były ciekawe, a ich efekty stawały się motywacją w dążeniu do celu. 

Specjalizując się w treningu siłowym, skupia się na remodelowaniu sylwetki, budowaniu masy mięśniowej oraz poprawie ogólnej sprawności fizycznej, zapewniającej komfort funkcjonowania w życiu codziennym.

W pracy z klientami, Patryk priorytetowo traktuje indywidualne podejście, dostosowując swoje plany treningowe do konkretnych celów, poziomu zaawansowania, a także oczekiwań i potrzeb każdej osoby.

ODBIERZ WIZYTE

Uzupełniając ten krótki formularz możesz spodziewać się telefonu, a następnie zaproszenia na swoją pierwszą wizytę w Sportowym Przedmieściu.  Pierwsze spotkanie to konsultacja oraz trening próbny.

Koszt pierwszej wizyty to 297zł (tylko do końca roku)

Pierwsze spotkanie to:

– wywiad zdrowotny

– analiza ruchowa

– trening próbny

 

Jeśli podejmiemy współpracę po pierwszym spotkaniu to cena za kolejne wizyty zmniejszy się, gdyż odejdzie nam kwota konsultacji i analizy ruchowej, którą robimy raz.