Sportowe przedmieście

MAGDALENA

GURAZDA

TRENER PERSONALNY

O MNIE

Odkąd pamięta kocha sport, ale swoją przygodę z siłownią rozpoczęła kilka lat temu. Moim pierwszym celem była smukła sylwetka, ale gdy to już osiągnęłam pojawił się kolejny. Stary w zawodach bikini fintess.
Sala treningu jest dla niej azylem, gdzie zostawia wszystkie złe emocje i przekuwa je w mięśnie. 
Uważa, że każdy z nas powinien mieć pasję i stawiać sobie cele. 
Dzięki charakterowi wypracowanemu na siłowni ta lista, pomimo realizacji już kilku celów się w ogóle nie skraca. Dlaczego? Bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. 
W 2022 ukończyła tytuł certyfikowanego trenera personalnego, co więcej zdobyła również 2 miejsce na zawodach sylwetkowych bikini fitness w Sopocie. Jest żywym przykładem na to, że w życiu nie ma ograniczeń, a do realizacji swoich marzeń wystarczy mnóstwo samozaparcia, powtarzalność i ogromne serducho. Okres przygotowań do egzaminów i startu pokazał mi, że nic nie jest w stanie mnie złamać, to dlaczego masz pozwolić na to, żeby słabości zawładnęły nam tobą? 

"Nie musisz być najlepszy, najważniejsze byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego."

DLACZEGO JA ?

 A dlaczego powinnam zostać twoim trenerem? Ponieważ do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Słucham cię i obserwuje twoją sylwetkę, twoje ruchy, a jak wyłapię słabszy punkt, to dążę do jego wzmocnienia. Nie będą szła z tobą z prądem, ale przy tobie i pod prąd. Ta technika da ci trwalsze efekty i wzbudzi u ciebie jeszcze większą motywację do walki o samego siebie. Swój wolny czas spędzam na siłowni. Mam w planach dalsze starty w zawodach sylwetkowych, dlatego nieustannie udoskonalam nie tylko swój umysł, ale i ciało. 

Preferuję aktywny tryb życia, a sprawia mi on jeszcze więcej frajdy, kiedy jest on połączony z podróżowaniem. Poznawanie nowych miejsc, smaków czy kultury innych krajów czyni mnie mądrzejszą i szczęśliwszą. Przed wyjazdem czytam mnóstwo ciekawostek o regionie, w którym będę przebywać. Dzięki temu wiem co jest szczególnie warte uwagi i mogę zaplanować dokładnie czas podróży wykorzystując tym samym maksymalnie czas wolny. Kiedy jednak obie wcześniejsze opcje nie są możliwe, to uwielbiam przeróżne gry planszowe, ponieważ dzięki nim mogę spędzić kilka chwil razem z rodziną doskonale się przy tym bawiąc. 

A co jeśli nie będziesz mógł/mogła trenować razem za mną? Nie zostawię cię samego/samej na polu walki i rozpisze odpowiedni do celu plan treningowy.

Jestem praktykiem, lubię rozmawiać jakie partie mięśniowe ćwiczą przy danym ćwiczeniu, dlatego trening ze mną nie będzie tylko  machaniem hantlami, ale i nauką własnego ciała. 

Jednym słowem razem zdobędziemy szczyt, na który chcesz wejść.

Hobby i pasją którą się zajmuje jest siłownia, są dni w których dosłownie spędzam w niej całe dnie, miałem również krótką przygodę ze sportami walki, ale tam jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.

Od małolata starałem się być aktywny, siatkówka, piłka nożna, jednak to co daje mi frajdę to zabawa nad ciałem, czy to swoim, czy moich podopiecznych, chcę pokazać jak w prosty sposób można osiągnąć swój cel.

ODBIERZ WIZYTE

Uzupełniając ten krótki formularz możesz spodziewać się telefonu a następnie zaproszenia na swoją pierwszą wizytę w Sportowym Przedmieściu.  Pierwsze spotkanie to konsultacja oraz trening próbny.

Koszt pierwszej wizyty to 297zł (tylko do końca roku)

W przypadku podjęcia współpracy oferta zostanie dopasowana indywidualnie do klienta. Ceny ofertowe oscylują w granicach 130-200 zł za trening personalny w zależności od wybranego pakietu.